Arduino Mega 2560 R3 (CH340)

Відгуки:
(0)
  • Виробники WAVGAT
  • Код товару: 10001
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Мікроконтролер: ATmega2560
Робоча напруга: Вхід USB: 5В; Вхід VCC: 5В; Вхід VIN: 7,5В-12В;
Цифрові вводи / виводи: 54 (17 з яких забезпечують вихід PWM / ШІМ)
Аналогові входи: 16
Інтерфейси: I2C; SPI; PWM;

Репліка оригінальної плати Arduino Mega2560. В якості USB-UART перехідника застосована добре зарекомендувана мікросхема CH340, яка відрізняється хорошою стабільністю, високою швидкістю передачі даних, але для якої потрібна додаткова установка драйвера.Також контролер від попередників відрізняється додатковими контактами SDA і SCL (I2C інтерфейс) і виводами AREF джерела опорної напруги для АЦП контролера та IOREF - виходом напруги живлення портів введення-виведення (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В і 3,3 контролерів). У всьому іншому це все той же контролер Arduino Mega2560 на базі мікроконтролера Atmega2560 з масою прикладів програм, бібліотек і опису побудови готових конструкцій.

Arduino - це відкрита платформа з відкритим кодом програм і бібліотек, що перебувають у вільному доступі, яка дозволяє збирати всілякі електронні пристрої. Плата Arduino Mega2560 буде цікава креативщикам, дизайнерам, програмістам і всім допитливим розумам, бажаючим зібрати свій пристрій або керовану конструкцію. Для цієї платформи написана величезна кількість різних прикладних програм і бібліотек. Мабуть, не залишилося датчиків, дисплеїв і виконавчих механізмів для яких не написана Arduino бібліотека або програма, в яких вони використовуються.

Для програмування використовується спрощена версія C++, розробку можна вести як з використанням безкоштовної середовища Arduino IDE, так і за допомогою довільного C / C++ інструментарію. Для програмування і комутації з комп'ютером вам знадобиться USB-кабель, а для автономної роботи буде потрібно блок живлення на 7,5-12 В.

Характеристики
Arduino
Мікроконтролер ATmega2560
Робоча напруга Вхід USB: 5В; Вхід VCC: 5В; Вхід VIN: 7,5В-12В;
Цифрові вводи / виводи 54 (17 з яких забезпечують вихід PWM / ШІМ)
Аналогові входи 16
Інтерфейси I2C; SPI; PWM;
Постійний струм на лінії вводу / виводу не більше 40 мА
Постійний вихідний струм стабілізатора на 3,3 не більше 50 мА
Флеш-пам'ять 256 Кб, з яких 8 КБ використовуються загрузчиком
Оперативна пам'ять 8 Кб SRAM
Енергонезалежна пам'ять даних 4 КБ
Тактова частота 16 МГц
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.