Arduino UNO R3 (CH340)

Відгуки:
(0)
  • Виробники WAVGAT
  • Код товару: 10002
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Мікроконтролер: ATmega328
Робоча напруга: Вхід USB: 5В Вхід VCC: 5В Вхід Vin: 7,5В-12В
Цифрові вводи / виводи: 14 (6 з них ШІМ)
Аналогові входи: 6
Інтерфейси: I2C/TWI; SPI; PWM;

Репліка оригінальної плати Arduino UNO. В якості USB-UART перехідника застосована добре зарекомендована мікросхема CH340, яка відрізняється хорошою стабільністю, високою швидкістю передачі даних, але для якої потрібно додатково астановлення драйвера. Також контролер від попередників відрізняється додатковими контактами SDA і SCL (I2C інтерфейс) і виводами AREF джерела опорного напруги для АЦП контролера та IOREF - виходом напруги живлення портів введення-виведення (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В і 3,3 контролерів). У всьому іншому це все той же контролер Arduino UNO на базі мікроконтролера Atmega328p з масою прикладів програм, бібліотек і опису побудови готових конструкцій.

Arduino - це відкрита платформа з відкритим кодом програм і бібліотек, яка дозволяє збирати всілякі електронні пристрої. Плата Arduino UNO буде цікава креативщикам, дизайнерам, програмістам і всім допитливим розумам, бажаючим зібрати свій пристрій або керовану конструкцію. Для цієї платформи написана величезна кількість різних прикладних програм і бібліотек. Мабуть не залишилося датчиків, дисплеїв і виконавчих механізмів для яких не написана Arduino бібліотека, або програма, в яких вони використовуються.

Для програмування використовується спрощена версія C++, розробку можна вести як з використанням безкоштовної середовища Arduino IDE, так і за допомогою довільного C / C++ інструментарію. Для програмування і комутації з комп'ютером вам знадобиться USB-кабель (не входить в комплектацію), а для автономної роботи буде потрібно блок живлення на 7,5-12 В.

Характеристики
Arduino
Мікроконтролер ATmega328
Робоча напруга Вхід USB: 5В Вхід VCC: 5В Вхід Vin: 7,5В-12В
Цифрові вводи / виводи 14 (6 з них ШІМ)
Аналогові входи 6
Інтерфейси I2C/TWI; SPI; PWM;
Флеш-пам'ять 32Кб
Оперативна пам'ять 2Кб
Тактова частота 16 МГц
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.